fbpx
Close

Sten Toomla ja Helsingi IFK teed läksid lahku

Avatar
-Sten Toomla | Foto: Soome käsipalliliit

Juba sügisel Eestisse naasmist planeerinud Reval-Spordi kasvandik Sten Toomla ja Soome klubi Helsingi IFK otsustasid nüüd koostöö lõpetada ning mees plaanib kodumaale tagasi tulla.

30-aastane endine koondislane jooksis esimese eestlasena platsile Meistrite liigas, kui esindas hooajal 2008/09 Kreeka klubi Doukase A.S.E ning sai mängida sellise tippklubi vastu nagu Ciudad Real. Tema karjäär jätkus Soomes, kus on nüüdseks esindanud Helsingi IFK, Turu IFK ja Grankulla IFK võistkondi.

“Kuna esimesed kuud on lapse arengus kõige põnevamad, siis võtsin vastu otsuse lõpetada käsipallikarjäär Soomes, kuna peale tulevast hooaega poleks olnud plaani seal jätkata,” rääkis äsja isaks saanud Toomla Käsipall24.ee lehele. “Klubi jaoks tundus keeruline kolmeks kuuks korter leida, et oleksin saanud pere kaasa võtta. Ei näinud ka mõtet iganädalaselt edasi-tagasi sõitmisel, kus oleksin saanud osaleda vaid mõnedel treeningutel ja mängudel.”

“Hetkel olen Eestis klubiotsingutel,” kommenteeris SM-sarjas üle tuhande värava visanud ja sellega liiga ajaloos viiendal kohal paiknev pallur oma tulevikku. “Põhimõtteliselt olen vaba mees ning kõigile pakkumistele avatud.”

Loe lisaks:

Kodumaale naasmist plaaninud Sten Toomla jätkab siiski Soomes
scroll to top