Sten Toomla ja Ardo Puna euroteekond lõppes Austrias

-Ardo Puna | Foto: Bregenz Handball

Sten Toomla ja Ardo Puna koduklubi Helsingi IFK seisis eile raske ülesande ees, kui Challenge Cupi korduskohtumises tuli kaitsta Austrias Bregenzi klubi vastu kolmeväravalist eduseisu.

Bregenz Handball vs HIFK 35-18 (13-9)

Eilne mäng algas võrdselt, kuid kui Helsingi klubi mängija Gheorghe Safronii sai 7. minutil punase läks nende ülesanne veel raskemaks. 16, minutil oli seis 9:6 ning eestlaste võistkond püsis veel mängus. Pärast seda kulges esimene poolaeg kordamööda väravaid visates ning garderoobi mindi seisul 13:9. Teise perioodi alguses aga kasvatasid austerlased hea kaitsetöö abil pidevalt edu ning HIFK ei suutnud enam vastupanu osutuda. Lõpuvile kõlades oli tablool numbrid 35-18 ning kahe kohtumise kokkuvõttes edenes Bregenz siit paarist kindlalt 67-53. Ardo Puna viskas kolm ja Sten Toomla kaks väravat.