Tallinn taandub areenilt suure kaotusega

-Tallinna naiskond 2016. aasta novembris | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallikarikavõistluste viimases voorus jäi Tallinn kodusaalis 15:32 (5:16) alla Reval-Sport/Mellale.

Külalised alustasid kohtumist Jana Sološenko kolme tabamuse abil 7:0 spurdiga. Võõrustajate skoori avas 9. minutil Mari Helstein seitsmemeetri karistusviskest, kuid puhkama mindi Mella 11-väravalises eduseisus. Teisel poolajal suurendas Mella edu ning võttis 17-tabamuselise võidu.

Mella resultatiivseimad mängijad olid Jekaterina Tšerneštšuk seitsme, Sološenko kuue ning Angelika Šalk ja Diana Vassiljeva nelja väravaga. Tallinnale tõi Helstein parimana kümme ning Kärt Pehk neli tabamust.

Kõik neli kohtumist pidanud Mella lõpetas turniiri kuue punktiga, mis andis neile Reval-Sport/Padise järel teise koha. Kõik mängud kaotanud Tallinn aga tõmbub pärast Eesti sarjades veedetud kolme aastat suurest käsipallist tagasi.