Tallinna käsipalliturniiri tõmbenumbriks on Rootsi tippklubi

saleapp.ee
-Hammarby IF | Foto: Internet

Kalevi spordihallis toimub 31. augustist kuni 2. septembrini rahvusvaheline meeste käsipalliturniir Tallinn Men Handball Cup 2018.

Järjekorras üheksateistkümnes turniir peetakse kaheksa klubivõistkonna osavõtul – Hammarby IF (Rootsi meistriliiga), Kaunase Granitas-Karys Kaunas (Leedu meistriliiga), Helsingi IFK (Soome meistriliiga), Peterburi 2 (Venemaa esiliiga), HC Kehra Horizon Pulp &Paper, HC Tallinn, HC Viimsi/Tööriistamarket ja Aruküla/Audentes (kõik Eesti meistriliiga).

Turniiri korraldajaklubi HC Tallinn tegevjuht Risto Lepp soovib anda Eesti võistkondadele võimaluse mõõtu võtta tugevate välisklubidega. “Tänavune tõmbenumber on kindlasti Rootsi meistriliiga suurte traditsioonidega klubi Hammarby IF, kes oli Rootsi parim võistkond aastatel 2006-2008. Eelmisel hooajal jäi Stockholmi võistkond riigi parimas sarjas 14 võistkonna konkurentsis üheksandaks. Aga kindlasti näitavad atraktiivset käsipalli ka turniiri eelmise hooaja võitja ja agressiivse kaitsemeeskonnana tuntud Leedu profiklubi Granitas-Karys, Venemaa tippklubi Peterburi duubelmeeskond ning eestlaste Ardo Puna ja Sten Toomlaga mehitatud HIFK,” lausus Lepp.

Pealtvaatatele tasuta sissepääsuga olev turniir mängitakse Kalevi spordihallis (Juhkentali 12) reedel kell 11.00–21.15 ning laupäeval kell 10.00–21.15. Pühapäeval on kavas kohamängud. 7.-8. koha mäng kell 10.00, 5.-6. koha mäng kell 11.30, 3.-4. koha mäng kell 13.00 ja finaal kell 14.45. Reedel ja laupäeval on mängu pikkus 2×25 min ning pühapäeval 2×30 min.

Ajakava:

reede, 31. august 

11.00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn
12.20 Hammarby IF – Helsingi IFK
13.40 Peterburi 2 – HC Kehra Horizon Pulp&Paper
15.00 Aruküla/Audentes – Kaunase Granitas-Karys
16.20 Helsingi IFK – HC Viimsi/Tööriistamarket
17.40 HC Tallinn – Hammarby IF
19.00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes
20.20 Kaunase Granitas-Karys – Peterburi 2

laupäev, 1. september 

10.00 Aruküla/Audentes – Peterburi 2
11.20 Hammarby IF – HC Viimsi/Tööriistamarket
12.40 HC Tallinn – Helsingi IFK
14.00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Kaunase Granitas-Karys
16.20 B-poolfinaal 1: A3 – B4
17.40 B-poolfinaal 2: B3 – A4
19.00 Poolfinaal 1: A2 – B1
20.20 Poolfinaal 2: B2 – A1

pühapäev, 2. september

10.00 7.-8. koha mäng
11.30 5.-6. koha mäng
13.00 3.-4. koha mäng
14.45 finaal

Jaga postitust

Lisa kommentaar