fbpx
Close

Tallinnas toimuv Baltikumi suurim käsipallifestival lükati edasi

Avatar
-Tallinn Handball Cup | Foto: Tallinn Handball Cup Facebook

Koroonaviirus jätab oma jälje teatavasti ka Eestis toimuvatele suurüritustele ning puutumata ei jäänud ka pealinnas toimuv Baltikumi suurim käsipallifestival Tallinn Handball Cup.

Tallinn Handball Cup on Tallinnas Lasnamäel toimuv Baltikumi suurim rahvusvaheline noorte käsipalliturniir. 2020. aastal toimub turniir juba üheteistkümnendat korda järjest ning sel aastal mängitakse turniiri Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi välisväljakutel.

Tallinn Handball Cup-i korraldajaks on Tallinnas tegutsev käsipalliklubi HC Tallas. Organiseerijad on võtnud eesmärgiks areneda turniiri korraldusega aasta-aastalt ning korraldada tulevikus suurim iga-aastane noorte käsipallifestival kevadhooajal Põhja-Euroopas.

Näiteks Tallinn Handball Cup 2018 toimus 9.-11. juunil ning turniirist võttis osa ca 1500 noort käsipallurit 161 võistkonnast ning 6 erinevast riigist. Väikseid sportlasi jooksis platsil Eestist, Lätist, Leedust, Soomest, Valgevenest ja Venemaalt.

Sel aastal on aga 6.-8. juunini toimuma pidanud turniir koroonaviiruse leviku tõttu esialgselt edasi lükatud 28.-30. augustini.

 

scroll to top