Tallinnas võidutses Hammarby, Kehra oli neljas

saleapp.ee
-Hammarby IF | Foto: Siim Semiskar

Stockholmi klubi Hammarby IF võitis hooajaeelsel meeste klubide käsipalliturniiril Tallinn Men Handball Cup esikoha.

Rootsi meistriliiga klubi oli finaalis 35:23 (19:13) üle soomlaste Helsingi IFK-st. Pronksimängus võitis turniiri eelmise hooaja võitja Kaunase Granitas-Karys 30:28 HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi meeskonna. Viienda koha teenis korraldajaklubi HC Tallinn, kes oli 37:29 parem Venemaa esiliiga Peterburi võistkonnast. Kaheksandaks jäi Aruküla/Audentes, kes oli peale viigiliselt 24:24 lõppenud normaalaega karistusvisetega 27:25 üle HC Viimsi/Tööriistamarketist.

Turniiri All-Star koosseisu valiti Helsingi IFK-st serblasest väravavaht Borislav Vladisavljevic ja venelasest paremäär Vladimir Kapinski. Rootslastest kuulusid sümboolsesse koosseisu vasakäär Andreas Halvarsson, vasaksisemine Adam Norman ja joonemängija Adam Blanche. Parima mängujuhi auhind kuulus HC Kehra ukrainlasele Dmõtrõ Jankovskile ja paremsisemise auhind läks Kaunase klubi mängija Tadas Bucinskasele.

Tulemused:

reede, 31. august

11.00 HC Viimsi/Tööriistamarket – HC Tallinn 13:22 (3:9)
12.20 Hammarby IF – Helsingi IFK 31:23 (13:11)
13.40 Petersburi 2 – HC Kehra Horizon Pulp&Paper 28:30 (11:14)
15.00 Aruküla/Audentes – Kaunase Granitas-Karys 17:30 (10:15)
16.20 Helsingi IFK – HC Viimsi/Tööriistamarket 33:19 (17:12)
17.40 HC Tallinn – Hammarby IF 20:23 (9:14)
19.00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Aruküla/Audentes 28:21 (17:9)
20.20 Kaunase Granitas-Karys – Petersburi 2 32:19 (15:9)

laupäev, 1. september

10.00 Aruküla/Audentes – Petersburi 2 23:29 (12:14)
11.20 Hammarby IF – HC Viimsi/Tööriistamarket 27:9 (10:2)
12.40 HC Tallinn – Helsingi IFK 23:26 (11:12)
14.00 HC Kehra Horizon Pulp&Paper – Kaunase Granitas-Karys 20:29 (6:12)
16.20 B-poolfinaal 1: A3 HC Tallinn – B4 Aruküla/Audentes 23:21 (11:9)
17.40 B-poolfinaal 2: B3 Peterburi 2 – A4 HC Viimsi/Tööriistamarket 31:21 (17:10)
19.00 A poolfinaal 1: A2 Helsingi IFK – B1 Kaunase Granitas-Karys 25:23 (10:14)
20.20 A-poolfinaal 2: B2 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – A1 Hammarby IF 14:30 (5:20) 

pühapäev, 2. september

10.00 7-8. koha mäng HC Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla/Audentes 25:27 (24:24, 14:9)
11.30 5-6. koha mäng HC Tallinn – Peterburi 2 37:29 (16:16)
13.00 3-4. koha mäng HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Kaunase Granitas-Karys 28:30 (15:11)
14.45 finaal Helsingi IFK – Hammarby IF 35:23 (13:19)

Jaga postitust

Lisa kommentaar