Tapa võimas vahespurt tõi neile karikamängus võidu

-SK Tapa naiskond | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallikarikavõistlustel sai SK Tapa esimeses kohtumises kodus 26:14 (12:9) jagu Tallinnast.

Teravalt alustanud külalised läksid üheksa minutiga ette 4:2, kuid poolaja keskpaigaks oli tablool viik 4:4. Tapa asus juhtima 7:4, aga Anne-Mai Elbrechti kaks tabamust vähendasid pealinna klubi kaotusseisu minimaalseks. Poolaja lõpus suutsid Tapa naised edu pisut suurendada ja puhkama mindi nende dikteerimisel.

Teise poolaja alguses viskasid tallinlannad kaks väravat Tapa ühe vastu, kuid siis tegi Lääne-Virumaa naiskond 10:0 vahespurdi ning avas hooaja 12-väravalise võiduga. Tapa resultatiivseimad mängijad olid Mia-Marii Tedrekull üheksa ja Marjette Maie Müntser seitsme tabamusega. Tallinna suurimateks skooritegijateks osutusid Mari Helstein kuue ning Anne-Mai Elbrecht nelja väravaga.

Naiste karikavõistlustel peetakse järgmine matš 28. oktoobril, kui mullune parim Reval-Sport/Padise võõrustab põhimõttelises vastasseisus Reval-Sport/Mellat.