Teise poolaja vahespurt tõi Reval-Sport/Padisele võidu

-Maarja Põldver ja Reval-Sport/Padise | Foto: Ivo Dobkevitsch

Valitsev Eesti naiste käsipallikarikavõitja Reval-Sport/Padise avas hooaja võidukalt, kui alistas kodus mulluse finalisti Reval-Sport/Mella 23:19 (10:8).

Külalised pääsesid kuue minutiga 2:0 ette, kuid seejärel viskasid võõrustajad kolm vastuseta väravat. Seisul 3:3 tegi Padise 3:0 vahespurdi, aga Mella vähendas vahe minimaalseks. Poolaja lõpp kulges samuti tasavägiselt ning puhkama mindi võõrustajate kaheväravalises eduseisus.

Mängus toimus murrang teise poolaja alguses, kui 12:10 juhtinud Padise viskas viis väravat järjest, minnes ette 17:10. Mellal õnnestus kaotusseisu küll vähendada, kuid Padise võttis neljaväravalise võidu.

Padise resultatiivseimad mängijad olid Maarja Põldver kuue ning Mari Pihelgas, Marie Urvik ja Kim Ly Hoang nelja tabamusega. Mella suurimateks skooritegijateks osutusid Jekaterina Tšerneštšuk kaheksa, Anastassia Volkova viie ja Angelika Šalk kolme väravaga.

Padisel on turniiritabelis üks võit ning Mellal võit ja kaotus.