Teisel lisaajal kaotanud Noodla koduklubi langes kuristiku servale

-Valdar Noodla | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Valdar Noodla koduklubi Dicken kaotas Soome meistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas mängus Helsingi klubide duellis teisel lisaajal 31:32 (28:28, 23:23, 14:12) HIFK-le ning jäi kolme võiduni peetavas seerias 1-2 taha.

Dicken juhtis oma kodusaalis peetud kohtumist pidevalt paari tabamusega, kuid normaalaja lõpus viskas HIFK kaks vastuseta väravat ning ees ootas lisaaeg. Ka seda domineeris Dicken, aga HIFK suutis jalule seada viigi ja teisel lisaajal võtta napimast napi võidu. Noodla arvele kanti üks värav ning kaheminutiline karistus.

Seeria neljas kohtumine, mis võib seerias jääda ka viimaseks, peetakse 27. märtsil HIFK koduväljakul.

Teine veerandfinaalseeria sai aga läbi kolme mänguga, sest Grankulla IFK alistas täna võõrsil Vantaa Atlase 26:23 (11:10) ja pääses poolfinaali, kuhu on juba jõudnud põhihooaja kaks paremat meeskonda Riihimäki Cocks ning Karjaa BK-46.