Teisel poolajal eest libisenud Reval-Sport/Mella alustas hooaega võidukalt

-Jekaterina Tšerneštšuk | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallikarikavõistluste avakohtumises sai mullune finalist Reval-Sport/Mella kodus 28:19 (15:10) jagu debütant Kehrast.

Mella asus mängu Antonina Baljakina ja Jekaterina Tšerneštšuki kahe tabamuse abil kaheksa minutiga 4:0 juhtima, minut hiljem avas kehralannade skoori Karina Mere. Poolaja keskpaigaks olid võõrustajad ees 8:4, kelle viieväravalises eduseisus mindi puhkama.

Kui mängitud oli 40 minutit, juhtis Mella 20:17, kuid siis tegid väljakuperenaised Tšerneštšuki kolme tabamuse toel 6:0 vahespurdi, mis viis Mella otsustavalt ette 26:17. Lõpusireen fikseeriski Mella üheksaväravalise võidu.

Mella võidu arhitektideks osutusid Tšerneštšuk kümne ja Baljakina kaheksa tabamusega. Kehra resultatiivseimad olid Karina Adissova seitsme ning Karina Mere ja Valeria Semenkova nelja väravaga.