Tiitlikaitsja naasis Balti liigas võiduteele

-Nico Rönnberg (Riihimäki Cocks) | Foto: EPA/MAURI RATILAINEN

Käsipalli Balti liigas alustas tiitlikaitsja Riihimäki Cocks neljamängulist võõrsilseeriat kaotuse ja võiduga. Kui reedel jäädi võõrsil 24:25 alla Põlva Servitile, siis pühapäeval alistati Klaipeda Dragunas 25:21.

Leedus said soomlased oma mängu paremini käima, minnes ette 3:0. Seejärel asus omakorda Dragunas 9:8 juhtima, kuid poolaeg kuulus tulemusega 13:11 külalistele. Teisel poolajal jõudis Dragunas korra ühe tabamuse kaugusele – 14:15 -, aga soomlased kirjutasid lõpuks turniiritabelisse neljaväravalise võidu. Cocksi resultatiivseim mängija oli Teemu Tamminen kuue ja Dragunasel Karolis Bliuvas nelja tabamusega.

Cocks, kes on A-grupis kuuest kohtumisest kogunud kuus punkti, jätkab tuuri 15. veebruaril Minski SKA vastu ning kaks päeva hiljem sõidetakse külla Zaporižžja ZTR-ile.