Toomi klubi mäng kodupubliku ees ei suju

-Karl Toom | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Karl Toomi koduklubi TV Emsdetten kaotas Saksamaa meistrivõistluste esiliiga 21. voorus DJK Rimpar Wölfele 27:30 (13:17).

Koduväljakueelist nautinud Emsdetten ei juhtinud kohtumist mitte kordagi. Wölfe pääses 4:4 viigiseisult 7:4 ette, tegi 12:10 ees olles 5:1 vahespurdi ning võitis poolaja nelja tabamusega. Teisel poolajal kustutasid külalised võõrustajate lootused 17:15 eduseisult, visates kuus vastuseta väravat. Toom statistikasse ühtegi märget ei saanud.

Emsdetten hoiab turniiritabelis 19 punktiga 12. kohta, Wölfe on 21 silmaga üheksas. Emsdetten on tänavu olnud kahvatu just kodus, kus teeninud 11-st mängust üheksa punkti. Viletsam näit on vaid kolmel meeskonnal.