fbpx
Close

Tõusud, mõõnad ja kaheaastane projekt ehk HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi hetkeseis

Avatar
– HC Kehra/Horizon Pulp&Paper | Foto: Helin Potter

Kui spordimeediast on läbi käinud jalgpalliliiga võimalik algamine ning korvpalli sarja võistkondade hetkeseisud, siis otsustas Käsipall24.ee selgitada, millised on meie ala tiimide olukorrad. Täna vestlesime HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi tulevikust peatreener Mart Raudsepaga.

Kui märtsi kuus vestlesime Raudsepaga mängude lõppemisest ning välismängijatest siis täna rääkisime Kehra seisust eriolukorra lõppemise piiril ning tegime kokkuvõtteid möödunud hooajast ja vaatasime ette tulevikku.

“Eks ta ole igal treeneril vast nii, et 100 protsenti oma tööga kunagi rahul ei saa olla. Hooaeg möödus tõusude ja mõõnadega ning kuigi kohati kuulsin, et fännid olid meie esitustega rahul, siis oli ka raskeid aegu,” meenutas Mart Raudsepp Käsipall24.ee leheküljele pandeemiale eelnenud aega. “Detsembris andsid mitmed vigastused ja suur koormus tunda ning kahjuks meie võimaluste juures ei suutnud mõnede mängijate puudumist täielikult kompenseerida.”

“Noortest jäin eriti rahule Sergio-Silver Kreegimaa esitustega. Mõned mängud üllatas ta väga positiivselt, kõvematest kohtumistes küll natukene veel väristas, kuid kindlasti võttis ta sealt head õppetunnid ning on juba uuel hooajal kindlam,” rääkis peatreener. “David Mamporiast oleksin ehk rohkem oodanud, kuid siinkohal pean ka kivi enda kapsaaeda viskama. Ehk tuleks talle ka rohkem aega ja võimalust anda platsil kindlust koguda. Esimese aasta järel on ka mul parem pilt ees, keda ja kui palju usaldada saab.”

“Hetkel lõpetasid mehed indviduaalse treeningu tsükli ning praegu saame nädalas korra-kaks kokku ja mängime jalgpalli või teeme muidu lõbusaid tegevusi, et võistkonna vaimu üleval hoida. Kõik on juba kodus istumisest väsinud,” andis Raudsepp aru hetkeolukorra kohta. “Endal on mul klubiga kaheaastane leping. Praeguses olukorras on palju olnud aega mõelda, aga tundub, et jätkan peatreenerina ka uuel aastal.”

“Loomulikult jätkame meistriliigas ning võimalusel osaleme ka Balti liigas. See väljund tõestas end meie jaoks sel hooajal. Pääsesime ju alagrupist edasi ning pakkusime fännidele natukene teistsuguseid mänge ja positiivseid emotsioone,” ütles peatreener tuleviku kohta. “Soovime jätkata põhimõtteliselt sama koosseisuga, ehk isegi suudame kedagi lisada. Üritame säilitada mingi stabiilsuse, ei tahaks tiimi ühe aasta järel lahku ajada. Nii nagu minu enda leping, võib ka seda selliseks kahe-aasta projektiks pidada. Eks sügiseks ole näha, kui palju see finantsolukord mõjutab. Vaid Uvisega (Strazdinš – toim.) on seisud lahtised, talle tuli peale edukaid Euroopa meistrivõistlusi ka teisi pakkumisi. Meie oleme tema teenetest huvitatud ja oleme seda ka lätlasele selgelt väljendanud.”

 

 

scroll to top