fbpx
Close

Tšehhi liigas kohtusid omavahel kaks eestlast

Avatar
– Martin Grištšuk ja Kristo Voika | Foto: Erakogu/ Siim Semiskar

Eile kohtusid Tšehhi meistriliigas omavahel Martin Grištšuki Praha Dukla ja Kristo Voika TJ Sokol Nove Veseli.

Praha Dukla – TJ Sokol Nove Veseli 30:28 (15:15)

Esimene poolaeg kulges võrdselt, kumbki tiim suurt edu sisse ei teinud. Teisel perioodil suutis Dukla korra seitsme väravaga juhtima minna, kuid Veseli tuli veel enne lõppu mängu tagasi. Lõpuvile kõlades oli eelmise aasta meister ikkagi oma paremuse maksma pannud.

“Esimesed 15 minutit oli meie jaoks väga raske, kuid siis saime oma kaitse pidama ning vastasime resultatiivselt igale Veseli väravale. Teise poolaja keskel tegime otsustava vahespurdi, mis meie kasuks mängu kallutas,” ütles neli väravat visanud Grištšuk Käsipall24.ee  lehele. “Enda esitusega rahule ei jäänud. Eksisin natuke liiga palju headelt viskepositsioonidelt. Voika vastu platsile astuda oli väga ebatavaline. Oleme ju koondises külg-külje kõrval võidelnud, kuid nüüd olime teineteise vastased.”

“Mäng jäi kinni pisiasjadesse. Treener ütles, et võime oma esitusega rahule jääda. Usun, et selle vastasega tulevad tulevikus veel huvitavad kohtumised,” kommenteeris ühe värava visanud Voika. “Ise täitsin täna paremsisemise positsiooni, kuna teisel mängujuhil tuli täna hästi välja ning kahjuks kaotasime oma ainukese vasakukäelise tagamängija.”

scroll to top