fbpx
Close

Tulivihane Horvaatia koondise loots: isegi Disneylandis ei käi asjad nii!

Avatar
-Lino Cervar | Foto: EPA/Friedmann Vogel/Scanpix

Horvaatia käsipallikoondis minetas eile maailmameistrivõistlustel 21:22 (11:11) kaotusega Saksamaa meeskonnale medalivõimalused. Horvaatia peatreeneri Lino Cervar veeretas kogu süü taanlastest kohtunike kaela.

Cervarile tegi hinge täis moment eelviimasel minutil, kui kohtunikud Martin Gjeding ja Mads Hansen vilistasid horvaadile Igor Karacicile rünnakul vea sakslaste 21:20 eduseisus. Sakslased kasutasid võimaluse ära, läksid kahe väravaga ette ning võitsid lõpuks ühe tabamusega. “Ma pole oma 45-aastase treeneristaaži juures varem midagi sellist näinud,” lausus Cervar. “Olümpia põhimõtted said sellega kõva tagasilöögi.”

Cervar tundis kokkumängu lõhna. “MM toimub Taanis ja Saksamaal ning taanlased pannakse sakslaste mängu vilistama. Isegi Disneylandis ei käi asjad nii,” illustreeris Cervar. “Olime tähtsas mängus sees, kuid see muudeti tsirkuseks. Siiski õnnitlen Saksamaa meeskonda edasipääsu puhul, sest nad on mänginud hästi. Inimesed ei tohiks arvata, et ma Saksamaa koondist ei austa.”

Horvaatide juhendaja sõnavõtt oli rahvusvahelise käsipalliliidu (IHF) jaoks liiga krõbe ning Cervari lauseid nad oma kodulehele üles ei pannud.

scroll to top