Turniiritabeli punane latern ei jätnud Aleksejevi koduklubile erilisi võimalusi

-Marius Aleksejev ja Ain Pinnonen | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti käsipallikoondise puurivahi Marius Aleksejevi koduklubi Akureyri Handboltafelag kaotas Islandi meistrivõistluste kõrgliigas omal väljakul Reykjaviki Framile 26:28 (13:17).

Enne vooru viimasel kohal olnud Fram juhtis kümneminutilise mängu järel 6:2. Avapoolaja viimasele kolmandikule mindi külaliste 12:5 eduseisus, kuid vaheajaks õnnestus võõrustajatel kaotusseis neljale väravale vähendada. Teist poolaega alustas Fram 3:0 vahespurdiga ja kuigi viimaseks minutiks oli külaliste edu kokku kuivanud ühele tabamusele, ei õnnestunud Akureyril mängu päästa. Aleksejev tõrjus 23-st pealeviskest seitse.

Viimased kolm mängu kaotanud Akureyri langes väljakukkumistsooni. Uustulnuk on 16-st kohtumisest kogunud kaheksa punkti, millega paikneb eelviimasel ehk 11. kohal. Fram kerkis üheksa punkti peale ning tõusis viimaselt positsioonilt kümnendaks.