Tüdrukute D-vanuseklassi (sünd 2005. a ja hiljem) Eesti käsipallimeistriks krooniti SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool (treenerid Ella Kungurtseva, Jelena Mihailova), kes kogus 12 mängust maksimaalsed 24 punkti.
Järgnesid Aruküla SK (Andrus Rogenbaum, Aivar Truuberg) 20, SK Reval-Sport/Padise (Siiri Uusküla, Sergei Isajev) 14, SK Reval-Sport/Lasnamäe (Alla Londak, Maria Politova) 11, SK Tapa Mare Neps, Johan Utt) 8, HC Pärnu (Toomas Heinla, Kristi Pruul) 6 ning HC Kehra (Indrek Lillsoo) 1 punktiga. Turniir peeti kahes osas. Esimene ring toimus 16.-18. veebruarini Arukülas ja teine ring 6.-8. aprillini Tapal.
I SK Reval-Sport/Tallinna SK
1 Marta Vinogradova
2 Liisa Ait
3 Inga Bušina
4 Valeria Sohhina
5 Angelika Ostrovskaja
6 Anna Dievskaja
7 Miia Milana Sulkovskaja
8 Eva Parik
9 Anastassia Borissova
10 Marianna Kireeva
11 Karina-Viktoria Veber
12 Rimma Ovsjannikova
13 Sofia Maltseva
14 Maria Saveljeva
Treener: Jelena Mihailva
Treener: Ella Kungurtseva
II Aruküla SK
1 Kertu-Liis Velling
2 Anete Vare
3 Caroly Aruvel
4 Anastasija Pavlova
5 Aleksandra-Jennifer Mednikova
6 Sandra Parve
7 Karoliina Eliise Tammaru
8 Kertu Sassiad
9 Katharina Eremeeva
10 Aveli Aavik
Treener: Andrus Rogenbaum
Treener: Aivar Truuberg
III SK Reval-Sport/Padise
1 Valeria Jegorova
2 Margarita Stepanova
3 Arina Polegina
4 Sofja Vainik
5 Alina Simacheva
6 Marija Kuropjatnik
7 Diana Purtova
8 Angelina Russina
9 Alina Martõnkevitš
10 Nora Randmäe
11 Maria Viisitamm
12 Lili-Marleen Vader
13 Liisi Roos
14 Laura-Liisa Neuhaus
15 Viktoria Kohv
16 Marianna Marken
Treener: Siiri Uusküla
Treener: Sergei Isajev
Turniiri parimaks mängijaks valiti Marta Vinogradova (Reval-Sport/Tallinna Spordikool) ja parimaks väravavahiks Anastasija Palvova (Aruküla Spordiklubi).
Võistkondade parimad mängijad:
Inga Bušina SK Reval Sport/Tallinna SK
Aleksandra-Jennifer Mednikova Aruküla SK
Lili-Marleen Vader SK Reval Sport/Padise
Marija Randmaa SK Reval Sport/Lasamäe
Jenni Horn SK Tapa
Marta-Liisa Oja HC Pärnu
Alisa Grabarrskaja HC Kehra