fbpx
Close

Üllatus mängijateturul: Prantsusmaa “Skywalker” siirdub Norra kõrgliigasse

Avatar
-Luc Abalo | Foto: Scanpix

Euroopa ja maailmameister, kahekordne olumpiavõitja Luc Abalo, kelle hüüdnimeks on “Skywalker” (õhus kõndija – toim.), siirdub maailma rikkaimast klubist Norra kõrgliigasse Elverumi ridadesse. 

35-aastane paremäär oli mõelnud ka karjääri lõpetamisele, kuid olümpiamängude edasilükkamine järgmisesse suvesse andis mehele motivatsiooni veel aasta jätkata ning Prantsumaa koondise koha nimel võidelda. “Ma olen alati olnud kõva treenija ning kavatsen samal rajal ka jätkata ning olümpiamängudel osaleda.”

“Sellise kaliibriga mängija pole kunagi Norra klubiga liitunud. See leping on meile tunnustuseks aastate pikkuse hea töö eest, ” sõnas Elverumi spordijuht Nils Kristian Myhre klubi kodulehel. “Loodame, et see liigutus aitab meil järgmiseks aastaks kindlustada koha Meistrite liigas.”

“Ma valisin Elverumi vaatamata teistele pakkumistele, sest klubijuhid veensid mind nende projekti suuruses ning siin on väga professionaalne suhtumine. Eelmise hooaja Meistrite liiga mäng PSG ridades Elverumi vastu 12 tuhande fänni ees jättis samuti vägeva mulje, ” põhjendas Abalo. “Ma ei oleks eales uskunud, et mängin oma karjääri jooksul Norras.”

scroll to top