fbpx
Close

UUDISED EUROOPAST | Rannakäsipall olümpiale, koroonaviirus ja NFL-i staaride “käsipall”

Avatar
-Ainult käsipallis | Foto: EHFCL

Käsipall24.ee jätkab uudiste seeriaga, kus vaatame peale nädala jooksul toimunule Euroopa käsipallis. Oleme üritanud välja valida artikleid, mis ühte või teistpidi eestlastele enim huvi pakkuda võiks. 

Rahvusvaheline Käsipalliliit on esitanud avalduse rannakäsipalli lisamiseks 2024. aasta olumpiamängude kavasse. Pariisis toimuvatele võistlustele kandideerivad uute aladena näiteks breiktants ja parkour.

Mõne nädala eest esines julgete avaldustega endine Ameerika jalgpallur Jay Cutler. Mees väitis, et kui tema, Lebron James ja Patrick Mahomes panna olümpiamängudele käsipalli mängima, siis suudaks nad võita koheselt kulla. Nüüd demonstreeris mees oma oskusi. Allolevast videost võib igaüks näha, kui kaugel on mehed maailma tippkäsipallist. Vaata klippi ja proovi mitte naeru tagasi hoida, kui kujutad ette, et need mehed näiteks Hispaania koondise vastu astuksid.

Ott Varik viskas oma koduklubi eest Soome meistriliigas ajaloolise värava

 

Se dette innlegget på Instagram

 

Se olis onnittelujen paikka: Loistavaa @sifmsm, bra jobbat! ?????? #sjundeåif #handball #käsipallo #yellowarmy

Et innlegg delt av Sjundeå IF (@sjundeaif)

Koroonaviiruse mõjud lähevad maailma spordis aina suuremaks ning ka käsipall ei ole pääsenud järjekordsetest tagajärgedest. Rahvusvahelise Käsipalliliidu ametliku teadaande leiate alt.

Prantsusmaal toimuv olümpikvalifikatsiooni alagrupp korraldajate, Horvaatia, Portugali ja Tuneesia vahel toimub ainult 5000 fänni ees, kuigi saal mahutaks üle 15 tuhande inimese. Vaatamata sellele, et kohalik käsipalliliit oli juba müünud üle 7 tuhande pileti, on koroonaviirus tõttu piiratud rahva hulka, keda kohtumisetele lastakse

Prantsumaa ajakirja artikkel samal teemal

Lõpetuseks aga positiivsemal toonil. Allpool tuleb kaks toredat pilti, kus esimesel näeme suure nimega jalgpallurit PSG Prantsusmaa liiga mängu vaatamas ning teisel lõbusat viisi, kuidas saab käsipalli jälgida.

scroll to top