fbpx
Close

UUDISED EUROOPAST | Rasmus Otsa ja Arcwoodi heategu ning Sigurdssoni uus roll

Avatar
-Uudised Euroopast | Foto: Erakogu

Käsipall24.ee on taas Euroopast (ja seekord ka Eestist) kogunud teie jaoks kokku huvitamaid uudiseid, mis Eesti lugejale huvi pakkuda võiks. 

Käsipall24.ee teatas äsja, et legendaarne vasakäär Gudjon Valur Sigurdsson otsustas oma karjääri lõpetada. Uudise avalikuks tulemise järel ei läinud pikalt, kui mees juba omale uue ameti leidis. Islandlane hakkab uuest hooajast juhtima VFL Gummersbachi klubi, kus ta ka ise aastaid tagasi mängis.

“Sigurdsson on üks viimase 20 aasta edukamaid käsipallureid. Tema kogemused mängijana tulevad talle kindlasti kasuks uues ametis,” ütles Gummersbachi direktor Christoph Schindler pressiteates.

Kogu uudise Sigurdssoni uuest karjäärist leiate siit

Üks maailma parimatest käsipalluritest, Nikola Karabatic andis Prantsusmaa väljaandele ouest-france.fr intervjuu, kus mees väljendas hirmu tuleva hooaja tiheda kalendri üle. 36-aastane prantslane rääkis olümpiast, elust pärast käsipalli ning hullumeelsest graafikust.

“Mu eesmärk on mängida Tokio olümpial, enne seda ei ole mõtet pensionile jäämisest rääkida.”
“Euroopa Käsipalliliidu otsus mängida Meistrite liiga finaalturniir detsembris on täielik lollus. Järgmise hooaja kalendrit vaadates tekib mul suur hirm kõikide muudatuste ees.”

Kogu loo ühe maailma parima käsipalluriga leiate siit

Koroonaviiruse leviku aegadel on meil kõigil natukene rohkem vaba aega käes ning seetõttu võib interneti avarustest vahel leida huvitavaid videoid. Alloleval lingil kehastub Norra superstaar Sander Sagosen kohalikus reklaamis maasikaks ning esitab teile lõbusa tantsu.

Lõpetame aga kahe positiivse heategevust puudutava uudisega meie oma meestelt. Rasmus Ots osales Postimehe virtuaalsel heategevusjooksul ning läbis Toidupanga jaoks 10 kilomeetrise jooksu ajaga 43.31.

Põlva/Arcwoodi võistkond korraldab heategevusliku oksjoni, kus kogutakse raha Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi haruldaste haigustega laste ja nende perede abistamiseks. Oksjonil on muuseas Mait Patraili mängusärk koos autogrammiga. Vaata allolevalt lingilt ja aita kaasa!

scroll to top