fbpx
Close

UUDISED EUROOPAST | Ühe võimsa karjääri lõpp, dinosauruse kostüüm ja suurklubi allakäik jätkub

Avatar
-Mikael Appelgren kaitseb ennast ja teisi viiruse leviku eest | Foto: Erakogu/Mikael Appelgreni Instagram

Käsipall24.ee jätkab uudiste seeriaga, kus vaatame peale nädala jooksul toimunule Euroopa käsipallis. Oleme üritanud välja valida artikleid, mis ühte või teistpidi eestlastele enim huvi pakkuda võiks. 

Veel eelmisel hooajal Meistrite liiga võitnud RK Vardari allakäik jätkub. Juba eelnevatele võistkonnast lahkujatele, kelle seas Läti superstaar Dainis Kristopanš, lisaks teatas ka Staš Skube, et on võistkonda vahetamas. Mehe uueks tiimiks prognoositakse meedias PSG-d või Meškovi Bresti.

Paljudele teistele liigadele lisaks kuulutati ka Taani liiga ametlikult lõppenuks. Aalborg Handball kuulutati sarja võitjaks ning eurosarjade paikade kohta leiate informatsiooni allolevast lingist.

Legendaarne Hispaania väravavaht, 40-aastane maailmameister, Arpad Sterbik, on otsustanud karjääri lõpetada. Intervjuus Euroopa käsipalliliidule ütles neljakordne Meistrite liiga võitja, et on aeg postide vahelt lahkuda. Kahju, et nii kõva karjäär sellise lõpu sai.

Kui nii mõnedki spordistaarid kasutavad praegust aega, et sotsiaalmeedias harjutusi ja trennirutiine jagada, siis kaks kõva väravavahti otsustasid minna teist teed ning jagada lõbusamaid pilte. Saksamaa koondislane Silvio Heinevetter ja Rootsi puurilukk Mikael Appelgren otsustasid karantiiniaega huumoriga võtta.

 

Se dette innlegget på Instagram

 

WAS FÜR DEN EINEN VERWAHRLOSUNG IST, IST FÜR DEN ANDEREN EIN ENTSPANNTER NACHMITTAG.

Et innlegg delt av Silvio Heinevetter (@heinevetter12)

scroll to top