Vaata käsipalli MM-i alagrupimängude ajakava

-2019. aasta käsipalli MM-i ajakava | Foto: IHF

10. novembril tehakse Taanis ja Saksamaal algust 2019. aasta käsipalli maailmameistrivõistlustega. Avapäeval võtab võõrustab Saksamaa Berliinis Eesti aja järgi algusega kell 19.15 Koread ning kaks tundi hiljem võtab Taani Kopenhaagenis vastu Tšiili meeskonna.

Ajakava:

10.01.
kell 19.15* Korea – Saksamaa (A-alagrupp)
21.15 Taani – Tšiili (B)

11.01.
16.30 Jaapan – Makedoonia (B)
16.30 Angola – Katar (D)
19.00 Serbia – Venemaa (A)
19.00 Island – Horvaatia (B)
19.00 Saudi Araabia – Austria (C)
19.00 Argentina – Ungari (D)
21.30 Brasiilia – Prantsusmaa (A)
21.30 Hispaania – Bahrein (B)
21.30 Tuneesia – Norra (C)
21.30 Egiptus – Rootsi (D)

12.01.
16.00 Austria – Tšiili (C)
16.30 Venemaa – Korea (A)
18.30 Norra – Saudi Araabia (C)
19.15 Saksamaa – Brasiilia (A)
21.15 Taani – Tuneesia (C)
21.30 Prantsusmaa – Serbia (A)

13.01.
15.00 Makedoonia – Bahrein (B)
16.30 Katar – Egiptus (D)
17.30 Horvaatia – Jaapan (B)
19.00 Ungari – Angola (D)
20.00 Hispaania – Island (B)
21.30 Rootsi – Argentina (D)

14.01.
16.00 Tuneesia – Tšiili (C)
16.30 Serbia – Brasiilia (A)
16.30 Island – Bahrein (B)
16.30 Katar – Ungari (D)
18.30 Norra – Austria (C)
19.00 Venemaa – Saksamaa (A)
19.00 Horvaatia – Makedoonia (B)
19.00 Argentina – Egiptus (D)
21.15 Taani – Saudi Araabia (C)
21.30 Prantsusmaa – Korea (A)
21.30 Hispaania – Jaapan (B)
21.30 Rootsi – Angola (D)

15.01.
16.30 Venemaa – Brasiilia (A)
17.15 Saudi Araabia – Tuneesia (C)
19.00 Korea – Serbia (A)
19.30 Norra – Tšiili (C)
21.30 Saksamaa – Prantsusmaa (A)
21.45 Austria – Taani (C)

16.01.
16.30 Jaapan – Island (C)
16.30 Angola – Argentina (D)
19.00 Horvaatia – Bahrein (B)
19.00 Ungari – Egiptus (D)
21.30 Hispaania – Makedoonia (B)
21.30 Katar – Rootsi (D)

17.01.
16.00 Tšiili – Saudi Araabia (C)
16.30 Brasiilia – Korea (A)
16.30 Bahrein – Jaapan (B)
16.30 Egiptus – Angola (D)
18.30 Austria – Tuneesia (C)
19.00 Saksamaa – Serbia (A)
19.00 Makedoonia – Island (B)
19.00 Katar – Argentina (D)
21.15 Taani – Norra (C)
21.30 Prantsusmaa – Venemaa (A)
21.30 Hispaania – Horvaatia (B)
21.30 Rootsi – Ungari (D)

* – Eesti aja järgi.

popsport.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar