Valdar Noodla ja Mikk Vainikk aitasid Pötsil avavõitu võtta

-Valdar Noodla | Foto: Siim Semiskar

Soome käsipallimeistrivõistluste kõrgliiga üleminekuturniiri teises voorus sai Helsingi HK Pötsi Valdar Noodla kuue ja Mikk Vainikku ühe tabamuse toel kodus 34:27 (17:12) jagu Hanko IK meeskonnast.

Esiliiga võitja Pötsi pääses kohtumist 6:1 juhtima, kuid kõrgliigas punktita viimaseks jäänud HIK vähendas poolaja keskpaigaks vahe 6:7-le. Võõrustajad tegid aga 10:9 eduseisult 6:1 vahespurdi ning veerand tundi enne lõpusireeni olid väljakuperemehed ees 26:20. Külalised jõudsid veel kahe värava kaugusele 24:26, kuid mängu võitis Pötsi seitsme tabamusega.

Pötsi on turniiritabelis ühe võidu ja kaotusega kolmandal kohal. Samuti kaks punkti, kuid ühest mängust on koos ka Paraineni IF-il ning Porvoo Akillesel. HIK on kaotanud mõlemad kohtumised.