fbpx
Close

Valdar Noodla: käes on aeg päikest nautida

Avatar
-Valdar Noodla | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Valdar Noodla lõpetas karjääri hõbemedaliga, kui mehe koduklubi Helsingi Dicken kaotas Soome meistrivõistluste finaalseerias mängudega 1-3 Riihimäki Cocksile.

“Kui esimesest kahest mängust oli üks meie ja teine Cocksi kontrolli all, siis nüüd olid väga võrdsed lahingud. Ütleks, et loteriil võitis natuke kindlam võistkond. Keegi ei uskunud, et me üldse Cocksile vastu saame, aga kasvasime võistkonnana finaalseeria ajal rohkem kui eelmise seitsme aastaga kokku,” ütles Noodla Eesti Käsipalliliidule.

“Nautisin seeriat üle pika aja täiega!” tunnistas hooajal 33 mänguga 69 väravat visanud Eesti eks-koondislane. “Võis olla muidugi, et tegu oli karjääri viimaste mängudega ja jõudsin selle võrra endast rohkem anda. Aga tervikuna jäin hooajaga väga rahule. Käes on aeg päikest nautida ja mõelda, et mis nüüd siis teha? Viimased 20 suve on ju tulnud juba varsti uue hooaja ettevalmistustrenni minna…”

Suvel 37-aastaseks saava Noodla saavutuste nimekirja jäi 14 medalit Eesti ja Soome meistrivõistlustelt, sealhulgas kullad HC Chocolate Boysiga 2005 ja Cocksiga 2010 ning lisaks vastavalt kaks ja kolm karikavõitu neist riikidest. Eesti koondist esindas Noodla 13 aasta jooksul ning ainuüksi MM- ja EM-valikmängudes viskas ta meie rahvuskoondise heaks 42 kohtumisega 78 väravat.

scroll to top