fbpx
Close

Valdar Noodla: õnnestus natukene üllatada vastast

Avatar
-Valdar Noodla | Foto: Siim Semiskar

Välismaal mängivate Eesti käsipallurite hulgas võib möödunud nädala suurimaks võitjaks pidada neist kõige kogenumat. Valdar Noodla suutis koos koduklubi Helsingi Dickeniga poolfinaalseerias alistada paari soosiku Karjaa BK-46 ning jõudis Soome meistrivõistluste finaali.

Esimese Eesti käsipallurina kindlustas hooajal 2017/2018 endale medali Valdar Noodla. 36-aastane Eesti eks-koondislane aitas nelja visatud väravaga Helsingi Dickeni 35:27 (15:15) võiduni Karjaa BK-46 üle ja pealinna meeskond sai poolfinaalseerias 3:1 võidu. Janis Selge jäi kolmapäeval nullile ning BK-46 mängib pronksile Grankulla IFK vastu.

“Tõesti, õnnestus natukene üllatada vastast. Karjaa oli selles paaris soosik, vähemalt endi arust,” sõnas Noodla Eesti Käsipalliliidule. “Võin julgelt öelda, et see oli võistkondlik võit. Viimane mäng kulges tõusude ja mõõnadega, kumbki tiim ei suutnud eest ära minna. Kuni umbes kümme minutit enne lõppu tegi meie väravavaht paar head tõrjet, saime õnnestumisi rünnakul ja mäng kaldus meie kasuks.”

Finaalis astub Dickenile vastu hiljuti Balti liiga võitnud Riihimäe Cocks. Noodla klubi oli ainus, kes põhiturniiril tiitlikaitsjalt punkti näppas, lisaks kaotati korra veel minimaalse skooriga. “Soome liiga kindla valitseja Cocksi vastu läheb meil ilmselt raskeks. Aga oleme viimasel ajal näidanud võistkondlikult päris head mängu ning läheme igal juhul võitlema ja käsipallirahvast üllatama!” kinnitas poolfinaalseerias nelja kohtumisega 14 väravat visanud Noodla.

scroll to top