fbpx
Close

Valime Eesti meistriliga All-Star tiimi! Kes oli möödunud hooaja parim paremäär?

Avatar
-Uvis Strazdinš ja Kristjan Muuga | Foto: Helin Potter/Siim Semiskar

Ajal, kui kogu maailma sporditegevus on koroonaviiruse tõttu seiskunud ning Eesti käsipallihooaeg on peatunud, on sobiv teha tagasivaade eelnenule. Käsipall24.ee hakkab rahva ja ekspertide abiga valima möödunud aasta meistriliiga parimaid.

Meie valikute kriteeriumiks olid põhiliselt mängijate statistika ning loomulikult osaletud kohtumised. Meistriliigas peeti tänavu 16 matši ning meie valime parimaid käsipallureid nende põhjal. Seetõttu võivad erinevatel kohtadel mõned sportlased välja jääda, kes ei ole piisavalt mänge pidanud. Täna jätkame paremääre positsiooniga.

Siinkohal võib meie valik olla mõnele vastuoluline, kuid Käsipall24.ee otsustas, et parima paremääre positsiooni valimistel jäävad sõelale vaid kaks mängijat. Kui muidu leiaks siit tabelist ka kindlasti Viljandi HC Andre Khapali ja HC Tallinna esindaja Enrico Antoni, siis meie arvates nende matšide arv sel hooajal ei olnud piisav, et valikusse mahtuda.

Uvis Strazdinš

HC Kehra paremäär viskas sel hooajal 14 mänguga 62 väravat, mis andis talle resultatiivsustabelis koguni viienda koha. Läti koondisega Euroopa meistrivõistlustel käinud 20-aastane pallur näitas tänavu kindlat realiseerimist ning mängis suurt rolli oma võistkonna eest.

Kristjan Muuga

Sarnaselt Käsipall24.ee lugejate poolt hooaja parimaks valitud vasakäärega kuulub tema ametivend teisel pool väljakut Serviti raudvarasse. Alati kindel ja rahulik 35-aastane mängumees viskas tänavu 11 mänguga 26 väravat. Kuigi skoorimise poole pealt ei olnud koondislane ehk oma parimate päevade tasemel, ei saa palluri panust Serviti edusse alahinnata. Kindlasti oleks Muuga panus kevade poole suurenenud ning tähtsates kohtumistes võib tema peale alati loota.

Meie valik: Uvis Strazdinš

Kui nende kahe mehe vahel peaks tegema valiku üheks finaalide otsustavaks mänguks, siis võiks kaalukausid ka teistpidi langeda. Kuid kogu tänavuse hooaja 16 mängu peale ei ole meie meelest Eesti meistriliiga parimas paremääres kahtlust. Uvis tõusis tänavu sarja parimaks paremääreks suure resultatiivsuse ja efetkse mänguga.

Hea lugeja, mida sina arvad? Kas meie valik oli põhjendatud. Mine anna oma hääl Facebook-i Käsipalligrupis, kus võid lisada ka oma variante ning meile vastu vaielda.

scroll to top