Vapralt võidelnud Otsa koduklubi jäi alla Kielile, uustulnuk üllatas Hannoverit

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislaste Rasmus Otsa ja Mait Patraili koduklubid said Saksamaa käsipallimeistrivõistluste 13. voorus kodus kirja kaotuse.

Puurivaht Otsata mänginud Bergischer HC asus THW Kieli vastu 4:0 ja 7:3 juhtima, kuid jäi 7:8 kaotusseisu. Poolaja lõpp kulges võrdselt ning puhkama mindi 11:11 viigiseisul. Teisel poolajal pääsesid võõrustajad ette 23:21, kuid ei suutnud viimase üheksa minutiga ühtegi väravat visata ning kaotasid 23:27.

Vigastust raviva Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf jäi kohtumises SG BBM Bietigheimiga 6:4 eduseisust 9:13 taha, kuid vaheajaks võitles välja 14:14 viigi. Teine poolaeg kulges tasavägises heitluses, aga kaks punkti rändasid uustulnukale, kes viskasid 27:26 võiduvärava viimasel sekundil.

Viimases neljast mängust ühe võitnud ja kolm kaotanud Bergisher HC hoiab turniiritabelis 16 punktiga seitsmendat kohta. Teise järjestikuse kodukaotuse saanud Hannover-Burgdorf on 12 silmaga üheksandal positsioonil. Kiel on kolmandal ja Bietigheim eelviimasel ehk 17. tabelireal.

7. Bergischer HC 13 8 0 5 362:348 16
8. Minden 12 6 0 6 348:346 12
9. Hannover-Burgdorf 13 6 0 7 369:373 12
10. Stuttgart 12 4 1 7 326:365 9
11. Göppingen 11 4 0 7 262:281 8
12. HSG Wetzlar 12 4 0 8 296:313 8
13. Leipzig 12 3 1 8 299:316 7
14. Lemgo 13 3 1 9 315:339 7
15. Erlangen 12 3 0 9 299:326 6
16. Gummersbach 12 3 0 9 295:342 6