fbpx
Close

Varik uuest lepingust soomlastega: kuidagi raske otsus oli

Avatar
– Ott Varik pildil paremal kollases vormis | Foto: Helin Potter

Eile teatas Soome klubi Siuntio IF oma sotsiaalmeedias, et on sõlminud uue lepingu Viljandist pärit Ott Varikuga. 

Kolm hooaega Soome klubis Siuntio IF veetnud Ott Varik on kõik aastad kuulunud põhjanaabrite liiga resultatiivsemate mängijate hulka ning kahel korral valitud ka sarja All-Star tiimi. Tänavu, kus koroonapandeemia mängud varakult lõpetas, jäi eestlase võistkond neljandale kohale ning viljandlane skooris 17 matšiga 73 väravat.

“Otsustasin ühe aasta veel Siuntios veeta, kuid tegelikult tuli see otsus ikka pika mõtlemise peale,” rääkis Varik Käsipall24.ee lehele uuest lepingust. “Asi ei ole klubis ega kelleski teises, kuid tänavu oli kuidagi raske seda nime sinna paberile panna. Lihtsalt iseenda sees on mõtted kuidagi laiali just käsipalli suhtes.”

“Loodan, et uus hooaeg tuleb huvitav. HC Tallinn on liitunud Soome liigaga, mis lisab tulevale aastale põnevust ning saame kodumaale mängima sõita. Siuntio värvides Eestis ametlikke kohtumisi pidada, see saab kindlasti erinev olema. Ootan neid matše huviga ja samas on ka siin kohalikus sarjas toimunud palju muutusi,” jätkas vasakukäeline paremäär.

Juba varasemalt teatas Siuntio IF, et Sten Maasalu on samuti nende koosseisus jätkamas.

Loe lisaks:

Sten Maasalu pikendas Soomes lepingut: aasta aega annad kuuma, lihvid vormi, aga präänikut ei saa

scroll to top