Veszpremil jäi ajalugu tegemata, Barcelona mängis edu maha

-Mate Lekai (Veszprem) | Foto: AP/Scanpix

Käsipalli Meistrite liigas viimasel neljal hooajal järjest vähemalt poolfinaali jõudnud Veszpremi Telekom langes tänavu konkurentsist kaheksandikfinaalis, kus kaotas kahe mängu kokkuvõttes Skjerni Handboldile 59:61.

Avakohtumise seitsme väravaga kaotanud ungarlased domineerisid kordusmatšis sündmuste käiku, kuid taanlased suutsid hoida enda jaoks turvalist vahet. Poolaja võitis Veszprem 16:13, aga teisel pooltunnil seadis Skjern jalule viigi 24:24. Lõpusireen fikseeris võõrustajate 34:29 võidu, kuid kaheksa parema hulka edenesid siiski taanlased. Veerandfinaalis kohtub Skjern HBC Nantes’i või Bresti Meškoviga. Skjerni resultatiivseim oli eile Anders Eggert Magnussen seitsme ja Veszpremil Petar Nenadic üheksa tabamusega.

Veszpremi kõrval langes konkurentsist ka teine gigant FC Barcelona Lassa, kes jäi kahe mängu kokkuvõttes 55:56 alla Montpellier HB-le. Prantsusmaal kolmeväravalise kaotuse saanud hispaanlased võitsid korduskohtumises poolaja 15:14 ning läksid seejärel turvaliselt juhtima 26:20, kuid külalised vähendasid lõpuks kaotusseisu 28:30 peale ja pääsesid kaheksa parema hulka, kus kohtutakse SG Flensburg-Handewittiga. Melvyn Richardson tõi eile Montpellier’le seitse ning Aleix Gomez Abello, Timothey N’guessan ja Valero Rivera Folch Barcelonale viis tabamust.