fbpx
Close

VIDEO | Käsipallispektaakel 3500 meetri kõrgusel

Avatar
-Käsipall 3500 meetri kõrgusel | Foto: Šveitsi käsipalliliit

Eelmisel nädalal mängiti käsipalli Jungfrau mäetipus Berni Alpides. Euroopa kõrgeima raudteejaama promoürituseks tehtud kohtumises astusid vastamisi Lõuna-Korea koondis ja Berni BSV, kes oli tugevdatud Šveitsi superstaari Uwe Gensheimeriga.

Lõbusaks mänguks pandi täismõõtmetes käsipalliväljak püsti 3454 meetri kõrgusele merepinnast. Raske õhk  pallureid ei heidutanud ja pealtvaatajatele pakuti põnev etteaste. Võitjaks osutus Šveitsi võistkond, keda juhendas sellest hooajast Rhein-Neckar Löwenisse siirdunud Uwe Gensheimer. Peale kohtumist peetud seitsme meetri visetel osales ka treener ise.

“Minu jaoks oli suur au osaleda sellisel ainulaadsel üritusel. Nüüd ma saan aru, miks on see koht tuntud üle maailma, ” ütles Saksmaa koondise superstaar Šveitsi Käsipalliliidu pressiteates. Arvatavasti ei jää see mehele viimaseks külastuseks Jungfrau raudteejaama, kuna ürituse järel sõlmis ta nendega sponsorlepingu.

Aastate jooksul on Šveitsis asuvas Euroopa kõrgeimas raudteejaamas korraldatud palju üritusi maailmakuulsate staaridega. Teiste seas on seal käinud Klitško vennad, NBA mängija Tony Parker ja sprinter Asafa Powell.

Vaata videost, kuidas mängiti käsipalli 3454 meetri kõrgusel

 

scroll to top