fbpx
Close

Vigastusest taastuv Patrail: paari nädala pärast tahaksin väljakul tagasi olla

Avatar
-Mait Patrail | Foto: Imago/Hübner/Scanpix

Eesti käsipallikoondise tugitala Mait Patraili on viimasel ajal seganud jalavigastus. Mees ise loodab paari nädala pärast palliplatsil tagasi olla.

“Kaks korda olen proovinud teha saalitrenne, kuid kohe lööb valu põlve sisse, kui kiiremaid ja teravamaid liigutusi teen,” ütles Patrail portaalile Käsipall24.ee.

TSV Hannover-Burgdorf on viimasest kuuest mängust kaotanud kolm, kuid Patrail ei aja seda väsimuse nahka. “Meil on probleeme olnud vigastustega,” sõnas Patrail. “Eelmises kohtumises pidid kolm tagamängijat viibima väljakul kõik 60 minutit, kuna vahetusi polnud võtta. Seega olid vastased lõpus meist värskemad.”

Hannover on tänavu kodus võitnud 13 kohtumist ning teinud ühe viigi. Võõrsil on aga saadud kuus võitu ja samapalju kaotuseid ning kaks viiki. “Kuna liiga on ühtlane, siis kodupublik aitab kaasa,” ei varjanud Patrail. “Igal mängul on 5000-6000 pealtvaatajat, mis tiivustab võõrustajaid.”

Hannover kohtub täna kodus viimase kahe aasta meistri Rhein-Neckar Löweniga, kes on praegugi turniiritabeli tipus. “Eks meil läheb raskeks,” lausus Patrail. “Neil on igale positsioonile võtta kaks maailmaklassi mängijat. Seega kui ühel on halb päev, tuleb pingilt teine. Aga me ikkagi tahame kogu hooaja kodumängud kaotuseta läbida.”

scroll to top