Vigastuspausilt naasnud Johannson aitas Steaua võidule

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Lühikeselt vigastuspausilt naasnud Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua alistas Rumeenia meistrivõistluste 24. voorus CSM Fagarasi 31:28 (18:15).

Võõrustaja Steaua asus kohtumist juhtima 6:3, kuid külalised seadsid jalule 6:6 viigi. Poolaja lõpp kuulus väljakuperemeestele, kelle kolmeväravalises eduseisus mindi puhkama. Teisel poolajal õnnestus Fagarasil seis viigistada 23:23-le, aga võõrustajad tegid seejärel 3:0 vahespurdi ning Steaua kolmeväravaline edu püsis mängu lõpuni. Johannson sooritas ühe pealeviske, mis ka tabas.

Steaua hoiab turniiritabelis 47 punktiga viiendat kohta, play-offi lootused minetanud Fagaras on 17 silmaga tagantpoolt kolmandal ehk 12. positsioonil.