Viimsi pääses esiliigas punase laterna rollist

-Kehra/Primend | Foto: Eesti Käsipalliliit

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga üheksanda vooru avakohtumises alistas Viimsi kodus Kehra/Primendi 36:30 (18:15) ning pääses viimasest kohast.

Võõrustajad pääsesid viie minutiga ette 4:2 ning juhtisid kümmekond minutit hiljem 9:5. Kui vaheajani jäi kuus minutit, olid väljakuperemehed ees 16:10, kuid puhkepausiks suutsid külalised kolm väravat tagasi mängida. Teise poolaja viiendal minutil särasid tablool juba 20:20 viiginumbrid, kuid siis tegi Viimsi 4:0 vahespurdi. Võõrustajad suutsid mängu lõpus vahet veelgi suurendada ja võtta kuueväravalise võidu. Viimsi jaoks oli see sel kümnendil Kehra/Primendi vastu kuue kaotuse ja ühe viigi kõrvale teiseks võiduks.

Viimsi resultatiivseimad mängijad olid Mark Mägi kümne ning Kaspar Haiba ja Gregory Torger nelja tabamusega. Kehra/Primendi suurimateks skooritegijateks osutusid Sergeio-Silver Kreegimaa kümne ja Mihhail Kašuba kuue väravaga.

Hooaja teine võit tõstis Viimsi turniiritabelis nelja punktiga viimaselt ehk kaheksandalt positsioonilt kuuendaks. Kolm silma kogunud Kehra/Primend jagab kohtumise vähem pidanud Tallasega seitsmendat-kaheksandat kohta.