Viljandi B-klassi noored loovutasid meistrivõistlused vaid ühe punkti

-Viljandi SK 2002 ja hiljem sündinud noormeeste võistkond | Foto: Eesti Käsipalliliit

Eesti 2002 ja hiljem sündinud noormeeste käsipallimeistriks krooniti Viljandi Spordikool, kes loovutas kaheringilisel turniiril vaid ühe punkti.

Mulgid kogusid kaheksa võistkonna seas toimunud turniiril 14-st mängust 27 silma, ainsana anti punkt ära neljandaks jäänud Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikoolile, kellega teises ringis tehti 20:20 viik. Küll oldi mõlemas matšis paremad hõbeda kaela saanud Põlva Spordikoolist, vastavalt 27:19 ja 27:23.

Hõbedale tulnud Põlva kogus 24 punkti, edestades pronksi pälvinud Kehrat nelja silmaga. Põlva alistas omavahelistes mängudes Kehra 25:24 ja 30:25.

Medalikolmikule järgnesid Tapa 17, Viimsi ja Tallinn/Tallas kümne, Aruküla Spordiklubi nelja ning kõik kohtumised kaotanud Valga Käval.

Lõppjärjestus:

1. Viljandi Spordikool (treener Marko Koks)
2. Põlva Spordikool (treener Rein Suvi)
3. HC Kehra  (treener Janar Mägi)
4. Spordiklubi Tapa/Tapa valla Spordikool  (treener Aron Jaanis)
5. HC Viimsi  (treener Ain Pinnonen)
6. HC Tallas/HC Tallinn  (treenerid Madis Kokkuta, Heldur Sepp)
7. Aruküla Spordiklubi  (treener Toivo Järv)
8. Valga Käval  (treener Andris Uibo)

Turniiri parimaks mängijaks valiti Mihkel Lõpp (Viljandi) ja parimaks väravavahiks Madis Valk (Tapa). Parimaks kaitsemängijaks tunnistati Aleksander Pertelson (Viljandi). Võistluste resultatiivsemaks mängijaks osutus Pertelson 115 väravaga.

Meeskondade parimad mängijad:

Viljandi – Hendrik Koks
Põlva – Lauri Land
Kehra – Sergio-Silver Kreegimaa
Tapa – Artur Morgenson
Tallinn/Tallas – Siim Kristjan Piirsalu
Viimsi – Mart Varik
Aruküla – Johannes Paju
Käval – Jan Pezonen

1. koht Viljandi Spordikool

Kaidar Keres
Kevin Hunt
Aleksander Pertelson
Karl Kask
Marttin Vendelin
Carl-Alex Kukk
Hendrik Koks
Martin Braun
Robin Liinsoo
Mihkel Lõpp
Kenno Toom
Oliver Ruut
Treener: Marko Koks

2. koht Põlva Spordikool

Kermo Saksing
Robin-Sulev Mahlakas
Sten-Silver Tigas
Markus Lina
Mihkel Maspanov
Lauri Land
Ken-Martti Holberg
Priit Luuk-Luuken
Gabriel Villako
Tanel-Kaimar Ritsmann
Taavi Vool
Patric Kurvits
Treener: Rein Suvi

3. koht HC Kehra

Radislav Krutitsenko
Markus-Johan Koitsaar
Artjom Jegorov
Erki Ehanurm
Tomas Unger
Kristjan Luuk
Pavel Gavriljuk
Sigmar Seermann
Vitali Semenkov
Pavel Semenkov
Karl Johannes Kask
Marek Kulberg
Sergo-Silver Kreegimaa
Kenneth Lass
Naatan Pikkel
Sten-Mark Selberg
Treener: Janar Mägi

medpoint.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar