fbpx
Close

Viljandi HC mängija siirdub Makedoonia kõrgliigasse

Avatar
-Andrei Khapal | Helin Potter

Viljandi HC mängija Andrei Khapal jätkab oma karjääri Makedoonia klubis GRK Tikveš, vahendab mulkide kodulehekülg

Valgevenelane viskas Viljandi HC särgis kolme aastaga meistriliiga põhiturniiridel 41 mänguga 206 väravat ning näiteks 2018/2019 hooajal paigutus resultatiivsustabelis kõrgele kolmandale kohale. Khapal on esindanud ka Europharm Rabotniku, Victoria Minski ja Kronin Grodo tiime.

“Kõigile, kellega oli au mängida, klubi poolehoidjatele, treenerile ja klubi töötajatele, tahan ma öelda, et olen väga rõõmus selle üle, et sain mängida Viljandis kolm hooaega,” ütles Khapal Viljandi HC kodulehele. “Need aastad jäävad mulle meelde kui väga hea aeg, Viljandis tundsin ma ennast koduselt, raske on lahkuda, aga see on sport ja sooviks ennast proovile panna uues keskonnas, uutel meistrivõistlustel!”

1976. aastal Makedoonia meistriks tulnud GRK Tikveš 2014 võistkonna jaoks on Khapal juba neljandaks täienduseks uue hooaja eel. Riigi esiliigas palliv tiim oli enne mängude lõppemist tabelis ülevõimsalt ilma kaotuseta esikohal ning tõuseb sügisest kõrgliigasse. Andrei saab siis tuleval aastal jõudu katsuda selliste käsipallimaailma hiidudega nagu RK Vardar ja Metalurg.

Makedoonia meistrivõistlustel osaleb järgmisel hooajal 16 võistkonda, kes jagatakse kahte alagruppi ning mõlema rühma neli tugevamat pääsevad kohamängudele.

Grupp 1: Vardar, Metalurg, Prolet, Radovish, Europharm Pelister 2, Struga, Astraion, GRK Tikves 2014

Group 2: Europharm Pelister, Ohrid, Butel Skopje, Vardar Junior, Metalurg 2, Rabotnicki, Prilep, KL7

scroll to top