fbpx
Close

Viljandi peatreener: samasugune mäng kui eelmine

Avatar
-Marko Koks | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallimeistrivõistlustel ei loovutanud Viljandi HC ka eile Tallinnale esimesi punkte, olles pealinnas parem tulemusega 27:26 (13:12).

Viljandi ja mullu meistriliigas debüteerinud Tallinna kohtumised on olnud tasavägised. Eelmise hooaja põhiturniiril olid mõlemas kohtumises mulgid paremad 28:27 ning pronksiseerias 28:24 ja 31:27. Siiski rääkisid tänavused jõujooned Tallinna kasuks, kes alistasid kümmekond päeva tagasi Balti liigas võõrsil Viljandi 30:18.

“Mäng kujunes samasuguseks kui vastasseis Balti liigas,” ütles Viljandi peatreener Marko Koks Tallinna FB kontole antud intervjuus. “Tookord tegime meie alguses palju pallikaotuseid, nüüd oli olukord vastupidine. Suutsime vastase eksimused kõrge protsendiga realiseerida, lisaks sellele olime teinud vigade parandused ning ka meie puurivaht tegutses hästi.”

Samas suutsid viljandlased pidurdada tallinlaste kiirrünnakud. “See kõik sõltub meie endi rünnakust. Kui ise teed rumalaid viskeid, siis vastased saavad lihtsaid kiirrünnakuid,” tõdes Koks. “Teisel poolajal oli mitmel korral näha, et meil kadus väsimuse pealt rünnakujoonis ja vastased jooksid edukalt kiiresse.”

scroll to top