fbpx
Close

Voika ja Puna said teada Soome karikavõistluste vastased

Avatar
-Ardo Puna ja Kristo Voika | Foto: HIFK/EKL

Soome karikavõistlustel loositi eile esimese ringi paarid. Ardo Puna ja Kristo Voika Helsingi IFK sai vastaseks esiliigas palliva Riihimäe Dynamo. Valdar Noodla juhendatav Dicken ja Sten Maasalu ning Ott Variku koduklubi Siuntio IF said otse teise ringi.

Soome meeste karikavõistlustele registreeris tänavu 12 võistkonda, kellest eelmise hooaja neli paremat sai otse veerandfinaali ning ülejäänud kaheksa tiimi selgitavad neile vastased. Esimene ring toimub 4. – 6. september.

Otse kaheksa hulka said BK-46, Dicken, Cocks ja SIF ning esimesest voorust alustavad meistriliiga tiimid: GRIFK, HIFK, PIF ja AIFK. Esiliiga tiimidest teatasid oma osalemisest Porvoo Akilles, Riihimäe Dynamo, Esbo IF ja HK Pötsi.

Helsingi IFK teekonna eelmise hooaja karikavõistlustel lõpetas poolfinaalis Dicken. Riihimäe Dynamo jäi Soome esiliigas mullu teisele kohale ning karikavõistlustel esimesest ringist edasi ei pääsetud.

Võib öelda, et loosimise tulemused olid eestlaste koduklubile väga soodsad ning veerandfinaali edenemises suuri probleeme tulla ei tohiks. Teatavasti liitus eelmisel hooajal Tšehhis pallinud Kristo Voika suvel Helsingi IFK võistkonnaga, kus mullu pallisid ka Ardo Puna ja Sten Toomla.

Loe lisaks:

Eesti koondise mängujuht vahetab uuest hooajast klubi

scroll to top