Voika koduklubi võitles viimasel minutil välja viigipunkti

-Kristo Voika | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste tugevuselt neljandas, Oberliga Baden-Württembergi tsoonis tegi Kristo Voika koduklubi TSG Söflingen võõrsil 30:30 (15:17) viigi TV Bittenfeld 1898 2 meeskonnaga.

Esimest poolaega valitsenud Söflingen pääses ette 11:6, kuid võõrustajad seadsid jalule 11:11 viigi ning võitsid avapoolaja kahe väravaga. Teisel pooltunnil asusid külalised 21:22 kaotusseisust juhtima 25:22, kuid viimasele minutile mindi Bittenfeldi 30:29 eduseisul. Otsustava minuti alguses õnnestus Söflingenil aga endale viigipunkt päästa. Ühe kollase kaardi teeninud Voika viskas kuus väravat.

Söflingen on 19. vooru järel 21 punktiga seitsmendal kohal ning kaks silma rohkem teeninud Bittenfeld hoiab neljandat positsiooni.