fbpx
Close

Voika “Unelmate meeskond” | Külm õlu ja üks loom peavad ju satsis olema

Avatar
-Kristo Voika “Unelmate meeskond” | Foto: Rain Kullamaa

Käsipall24.ee vestles sel hooajal Tšehhimaa kõrgliigasse kuulunud ning uuest hooajast Soome siirduva Kristo Voikaga. Lühidalt peatusime koondislasega tema karntiiniaegsetel tegemistel, kuid suure osa intervjuust otsustasime pühendada lõbusamale teemale.

“Õnneks saime juba paar nädalat tagasi Eestisse ära. Nii kui koroonaviirus levima hakkas ja meile luba anti, hüppasime autosse ning sõitsime 20 tundi järjest autos,” ütles Voika Käsipall24.ee lehele oma hetkeseisu kohta. “Ma vist pole elus niipalju vabatahtlikult õues jooksnud kui viimase kolme nädala jooksul.”

“Eks tuleb raskel ajal ka positiivseid aspekte leida. Igasugustest pisivigastustest saab nüüd lahti. Nagu enamus käsipalluritel, andsid ka minul viskeõlg ja hüppeliigesed natukene tunda,” üritas koondislane häid külge leida. “Võib isegi öelda, et pisut veider tunne on hetkel, kui ärgates midagi ei valuta.”

Käsipall24.ee jätkab oma sõsarsaidi, Võrkpall24.ee, eeskujul “Unelmate meeskonna” artikliseeriat, kus erinevad inimesed meie ala seest ja ümbert valivad kerges humoorikas võtmes mängijad, keda nad oma ideaalses võistkonnas näeks.

Kristo Voika “Unelmate meeskond”:

Vasakäär: “Soome koondise ning Riihimäe Cocksi pikaaegne tugitala, Teemu Tamminen. Tegemist on küll raske isiksusega, kuid tema mängustiilis on teatud elegants.”
Vasaksisemine: “Taani koondislane ning ka maailma parimaks mängijaks valitud, Mikkel Hansen. Ma arvan, et siia palju lisada ei ole. Usun, et sellist meest tahaksid kõik oma võistkonda.”
Keskmängija: Järjekordne Taani koondislane ning Mait Patraili klubikaaslane Hannoveris, Morten Olsen. Mees oli tegemas Bundesligas vägevat hooaega ning usun, et ta on õige mees minu meeskonda dirigeerima. Ennast jätaks lihtsamateks mängudeks varusse (naerab – toim.).”
Paremsisemine: “Minu pikaaegne võitluskaaslane Viljandist, Kristo Järve. Selle mehe kavalus, tarkus ja kaitseoskused on legendaarsed. Sellise mehega oleks kõigil lausa lust koos mängida.”
Paremäär: “Prantsusmaa koondise pikaaegne paremäär, Luc Abalo. Tema mängu juures on minule silma jäänud just ilu ja võlu. ”
Joon: “Eesti koondise kapten, Martin Johannson. Väga kõva võitlusvaimuga vend ning üks loom peab ju satsis olema.”
Väravavaht: “Viljandist päris Eesti koondise puurilukk, Rasmus Ots. See mees väärib seda võimalust ja sobib sinna postide vahele kenasti.”
Treener:Lembit Nelke, kui on niipalju erinevaid isiksusi ikka satsis, siis sinna etteotsa on väga karmi meest vaja. “Vasja” kahtlemata selle ülesande kõrgusel oleks.”
“Lisaksin veel oma võistkonnale ka mänedžeri, Peeter Parik. No see mees oskab probleeme lahendada kiirelt ja pädevalt. Õlle oleks peale igat mängu külmas ja palgad kenasti makstud.”

 

scroll to top