Voika viskas hoo minetanud juhtgrupi meeskonna puuri palle täis

-Kristo Voika | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Kristo Voika koduklubi TSG Söflingen sai Saksamaa neljanda liiga Baden-Württembergi tsoonis omal väljakul 34:26 (15:11) jagu HSG Konstanz 2 meeskonnast.

Kohtumist võõrustanud Söflingen oli viimast korda kaotusseisus esimese poolaja keskel, kui külalised juhtisid 8:7. Söflingen läks 4:0 vahespurdi abil ette 11:8 ning võitis poolaja nelja tabamusega. Teisel poolajal olid väljakuperemehed ees juba 25:16 ning lõpuvile fikseeris Söflingeni kaheksaväravalise võidu. Voika arvele kanti seitse tabamust.

Kolmemängulisele kaotustejadale punkti pannud Söflingen hoiab turniiritabelis 13. vooru järel 13 punktiga üheksandat kohta. Hooaega kaheksa võiduga alustanud Konstanzi duubel on järgmisest viiest kohtumisest kogunud vaid ühe silma ning langenud kolmandaks. Siiski jäädakse 18 punkti teeninud liiderduost maha vaid ühe silmaga.