fbpx
Close

Zagreb kindlustas edasipääsu, Tatran võttis elutähtsa võidu

Avatar
-Oliver Rabek Prešovi Tatranist | Foto: seha-liga.com

Kagu-Euroopa käsipalliklubisid ühendavas SEHA-liigas kindlustas tiitlikaitsja Skopje Vardari järel teisena edasipääsu poolfinaali mullune finalist PPD Zagreb, kes alistas võõrsil Niši Železnicari 33:32 (18:18).

Tasavägiselt kulgenud kohtumises olid serblased enamuse mänguajast ühe-kahe tabamusega peal, kuid horvaadid viskasid 31:32 kaotusseisust mängu kaks viimast väravat. Zagrebi resultatiivseim mängija oli David Mandic kaheksa tabamusega, Nišile tõid Nemanja Zivkovic, Dorde Spasic ja Dobrivoje Markovic parimatena viis väravat.

Edasipääsulootuste säilitamise seisukohalt võttis tähtsa võidu Prešovi Tatran, olles kodus 30:20 (16:11) üle Skopje Metalurgist. Slovakkide suurimaks skooritegijaks osutus Jakub Hrstka seitsme ning põhja-makedoonlastel Dimitar Dimitrioski ja Ante Tokic nelja tabamusega.

Turniiritabelit juhivad Zagreb ja Vardar võrdselt 39 punktiga. Play-offi kohas on kinni ka Nasice Nexe 36 ning Bresti Meškov 33 silmaga. Kogu esinelik on pidanud 16 kohtumist. Samuti 33 punkti on viiendat positsiooni hoidval Tatranil, kuid seda 17-st mängust. Ülejäänud viis meeskonda on edasipääsulootused minetanud.

scroll to top