fbpx
Close

Martin Johannson saavutas kõvas konkurentsis kolmanda koha

Avatar
-Martin Johannson ja Bukaresti Steaua

Martin Johannson osales oma võistkonnaga möödunud nädalavahetusel Tšehhovis kõrgetasemelisel turniiril, kus lisaks Bukaresti Steauale olid kohal Tšehhovi Medvedi, Bresti HC Meshkov ja Skopje RK Metalurg.

Turniiri kahel esimesel päeval vannuti alla Brestile (26:34) ja Medvedile (23:28). Kolmandas mängus suudeti võita Metalurgi (28:27) ja saavutada pronks. Kusjuures selles kohtumises oli Steaua veel viis minutit enne lõppu taga 23:26, kuid nende treener vahetas kaitseformatsiooni ja lõpuks kallutati tulemus enda kasuks.

“See turniir aitas meil panna asjad perspektiivi algava hooaja suhtes. Meil oli kolm kohtumist, kus proovisime kolme erinevat kaitsesüsteemi,” kommenteeris Steaua peatreener  Sandu Iacob tiimi veebilehel. “Kõik mängijad olid integraalne osa meie plaanist ja mängisid ametliku kohtumise intensiivsusega, et olla valmis saavutama parimaid tulemusi algavatel Rumeenia meistrivõistlustel.”

“Turniir oli korralik, saime suurepärased mängud tugevate vastastega. Meil on sellest hooajast uus peatreener, kelle taktika on varasemaga võrreldes nagu öö ja päev. Viljeleme agressiivset 5-1 kaitset, mida palju mehed mängivad esmakordselt. Seda kõike silmas pidades, pean ütlema, et siiani on suvised sõprusmängud läinud üllatavalt hästi,” ütles Eesti koondise kapten Johannson Käsipall24.ee lehele. “Personaalselt olen samuti õppinud palju. Resultatiivsus on jäänud kasinaks aga mänguaega tuleb palju. Põhiroll on mul kaitses, kuid loodan, et edaspidi leian ka värava tihedamini üles kui seni.”

Johannson alustab Rumeenia meistrivõistlusi 28. augustil, kui kodus kohtutakse Timisoara SCM Politechnica võistkonnaga.

 

scroll to top