Patraili koduklubi jõudis Saksamaa karikavõistlustel taas poolfinaali

-TSV Hannover-Burgdorf | Foto: imago/Eibner/Scanpix

Vigastust raviva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita mänginud TSV Hannover-Burgdorf alistas Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalis kodus Erlangeni 33:29 (16:14).

Võõrustajad läksid kohtumist 4:2 juhtima, kuid külalised seadsid jalule viigi 6:6 ning pääsesid ette 9:8 ja 10:9. Seejärel viskas Hannover-Burgdorf neli vastuseta väravat ning puhkama mindi väljakuperemeeste kahetabamuselises eduseisus. Teise poolaja alguses suurendas Hannover-Burgdorf edu neljale väravale ja kuigi Erlangenil õnnestus kaks tabamust tagasi võtta, särasid lõpusireeni kõlades võõrustajate 33:29 võidunumbrid.

Hannover-Burgdorfi resultatiivseim mängija oli Cristian Ugalde seitsme väravaga. Morten Olseni arvele kanti aga kolm tabamust ja 11 tulemuslikku söötu. Erlangenile tõi Christoph Steinert parimana kaheksa väravat.

Teisipäeval peeti veel üks veerandfinaal, kus Berliini Füchse sai kodus lisaajal 37:35 (30:30, 14:17) mullu finaalis Hannover-Burgdorfi alistanud Rhein-Neckar Löwenist. Juba varem oli koha nelja parema hulgas kindlustanud THW Kiel, viimases veerandfinaalis kohtuvad kolmapäeval SC Magdeburg ja Göppingeni Frisch Auf!.