fbpx
Close

Raskel ajal tuleb kokku hoida. Patraili klubikaaslased nõustusid palgakärbetega

Avatar
-Mait Patrail | Foto: die-recken.de

Kogu maailma spordis on hetkel rasked ajad ning Mait Patraili klubi, TSV Hannover-Burgdorfi, professionaalid ja erinevad töötajad nõustusid neil hetkedel olema solidaarsed ning oma täispalgast loobuma. 

Koroonaviiruse tõttu on Bundesliga esialgu 23. aprillini peatatud ning see olukord pakub väljakutseid kõikidele Saksamaa klubidele. “Nagu paljudele teistele, oli see situatsioon meile esialgu üle pea käiv. Me suutsime siiski sihikindlalt edasi töötada ning mõistsime, et kriisist välja tulemiseks peame kõik üheskoos pingutama,” ütles Hannoveri tegevdirektor Eike Korsen pressiteates. “Me saatsime kõigile abipalve ning mul on äärmiselt hea meel, et meie klubi töötajad olid nõus teatud järeleandmisi tegema.”

“Et me saaks meeskonnana neil rasketel aegadel edasi minna, peab igaüks oma osa andma,” ütles TSV kapten Fabian Böhm. “Loomulikult loodame, et kõik läheks võimalikult kiiresti tagasi normaalseks ning saaksime taas oma fänne ja toetajaid väljakul esinedes inspireerida.”

“Spontaanne julgustus, mida oleme sel raskel ajal saanud, kinnitab meile, et elame selle üle ning läheme tulevikus tugevama edasi,” lõpetas Korsen.

Loe kogu teksti Hannoveri kodulehelt

 

 

 

 

scroll to top