Rasmus Otsa koduklubi oli sepistamas sensatsioonipommi

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise puurivahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC kaotas Saksamaa meistrivõistlustel võõrsil SG Flensburg-Handewittile 23:25 (11:9).

Esimest poolaega dikteeris uustulnuk Bergischer HC, kes juhtis 4:1, 7:2 ja 10:6 ning vaheajale mindi külaliste kaheväravalises eduseisus. Teise poolaja alguses tegi tiitlikaitsja 10:13 kaotusseisust 5:1 vahespurdi ja pööras mängu otsustavalt enda kasuks 19:19 viigiseisult, kui viskas neli vastuseta väravat. Mängu lõpus õnnestus Bergischer HC-l vahet vähendada ning protokolli märgiti Flensburg-Handewitti kaheväravaline võit. Ots Bergischer HC koosseisu ei kuulunud.

Bergischer HC on turniiritabelis esimese ringi ehk 17. vooru järel 18 punktiga seitsmendal positsioonil, Flensburg-Handewitt hoiab täisedu 34 silmaga liidrikohta.

Küll tegi Ots kaasa Bergischer HC duubelmeeskonna koduses 24:31 (13:15) kaotusmängus Mettmann-Spordi vastu. Kohtumist 1:0 juhtima läinud võõrustajad olid ülejäänud avapoolajast kahe-kolmeväravalise kaotusseisus. Teise poolaja keskel 19:18 ette pääsenud Bergischer HC II jäi seejärel taha 20:24 ning pidi vastu võtma seitsmeväravalise kaotuse.

Mettmann-Sport on Saksamaa tugevuselt viienda, Oberliga Niederrheini tsoonis 13. vooru järel 20 punktiga teisel kohal, Bergischer HC II hoiab aga 14 meeskonna seas üheksa silmaga 11. positsiooni.

8. Göppingen 17 9 0 8 438:442 18
9. Minden 17 8 0 9 490:483 16
10. Lemgo 17 6 2 9 434:438 14
11. Erlangen 17 7 0 10 433:445 14
12. Stuttgart 17 6 1 10 455:509 13
13. HSG Wetzlar 17 6 0 11 426:441 12
14. Hannover-Burgdorf 17 6 0 11 471:494 12
15. Leipzig 17 4 2 11 422:441 10
16. Gummersbach 17 4 0 13 419:505 8
17. Bietigheim 17 3 0 14 417:519 6