fbpx
Close

UUDISED EUROOPAST | Meistrite liiga kohamängud ja 14 sekundi ime või lollus?

Avatar
-Meistrite liiga kohamängud | Foto: EHFCL

Käsipall24.ee jätkab uudiste seeriaga, kus vaatame peale nädala jooksul toimunule Euroopa käsipallis. Oleme üritanud välja valida artikleid, mis ühte või teistpidi eestlastele enim huvi pakkuda võiks. 

Meistrite liigas lõppes põhiturniir ning selgeks said 14 võistkonda, kes alustavad teekonda Euroopa klubikäsipalli ihaldatuima karika poole. FC Barcelona ja THW Kiel kindlustasid endale koha veerandfinaalides vastavalt A ja B-alagrupi võitjatena.

Koha eest järgmises ringis mängivad:

Dinamo Bucuresti – Paris Saint-Germain; Wisla Plock – Veszprém; Vardar – Szeged; Celje – Kielce; Porto – Aalborg; Flensburg-Handewitt – Montpellier

Bundeliga tippklubid jätkavad treenerivahetuste lainel, kui lisaks eelmisel nädala raporteeritud muutustele, istub ka Dainis Krištopansi klubi, Füsche Berlini pingile uus mees.

Venemaa naiste sarjas nähti täiesti uskumatut mängu lõppu, kui kohalikus derbis kohtusid liiga tipus olevad Rostov Don ja Lada Togliati. 14 sekundit enne kohtumise lõppu juhtis Togliati veel kahe väravaga, kuid Ambros Martini juhendatav Rostov suutis veel skoorida kahel korral ning mängu viigistada. Vaata matši lõppu allolevast videost ja tee oma otsus, kas tegemist oli imega või punkti raisku lasknud võistkonna lollusega?

Balti liiga uudiskiri


Soome käsipalliliidu presidendi reaktsioonid HC Tallinna plaanile ühineda põhjanaabrite liigaga

Loe Lisaks:

UUDISED EUROOPAST | Toomi treenerivahetus, 3000 inimest neljanda liiga mängul ning Meistrite liiga läbi aegade parimad skoorijad

scroll to top