fbpx
Close

Saksamaa koondislasel avastati koroonaviirus. Kaks Patraili klubikaaslast pandi karantiini

Avatar
-Timo Kastening | Foto: imago images/wolf-sportfoto/Scanpix

Kui eile teatas Mads Mensah Larsen oma sotsiaalmeedias, et temal diagnoositi koroonaviirus, siis täna selgus, et ka Saksamaa rahvuskoondise mängijal Jannick Kohlbacherile leiti sama haigus.

Larsen ja Kohlbacher on võistkonnakaaslased Bundesligas Rhein-Neckar Löwenis. Kuna Saksamaa koondisel oli eelmisel nädalal kogunemine, siis on kogu võistkond pandud karantiini. Laagris käisid ka kaks Mait Patraili klubi mängijat, Fabian Böhm ja Timo Kastening, kes on nüüdseks peredega kaheks nädalaks teistest eraldatud.

“Kastening ja Böhm on selles olukorras käitunud äärmiselt professionaalselt ning viiruse sümptomeid neil veel esinenud ei ole. Me oleme nendega ja arstidega pidevas ühenduses,” ütles TSV Hannover-Burgdorfi president Sven Christophersen.

“Me oleme teadlikud meie sotsiaalsetest kohustustest ning oleme isoleerinud kogu meie meeskonna,” ütles Löweni president Jennifer Kettemann kahe nende klubi mängija diagnooside järel pressiteates. “Hetkel teistel mängijatel gripisümptomeid ei ole ning olukorda arvestades tunnevad kõik pallurid end hästi.”

scroll to top