fbpx
Close

TOP | Esimene osa suurimatest üleminekutest Euroopa käsipallis

Avatar
-Andreas Wolff | Foto: imago/Pressefoto Baumann/Scanpix

Suurtest üleminekutest Euroopa käsipallis sellel suvel puudust ei olnud. Nüüd on ehfcl.com oma ekspertide abiga rivistanud neist kõige mõjukamad.

12. Konstantin Igropulo (Orlen Wisla Plock)

Pärast 18-kuulist pausi käsipallist on 34-aastane venelane  tagasi tippspordi juures. Paremsisemise kohta mängival mehel on olnud kirev karjäär, mille jooksul on ta esindanud nii Kreeka, Venemaa, Hispaania, kui Taani klubisid ning selle aja jooksul võitnud ka Meistrite liiga FC Barcelona koosseisus. Kui Igropulo on vigastustest paranenud, annab ta Poola klubile vajaliku lisakäigu.

11. Andreas Wolff (THW Kiel -> PGE Vive Kielce)

Intrigeeriv üleminek on olnud teada juba pikalt. Saab olema huvitav näha, kuidas saab Wolff hakkama põhiväravahi rolliga, mida ta Niklas Landini seljataga Kielis nautida ei saanud. Sellest tehingust kirjutas Käsipall24.ee pikemalt artiklis, mida võite lugeda siit:

 

Andreas Wolff siirdumisest Kielcesse: ma tahan olla maailma parim!

 

10. Luka Stepancic (Paris Saint-Germain -> MOL-Pick Szeged)

Prantsuse klubis vahetusmeheks jäänud 28-aastane horvaatlane ootab uuest klubist suuremat rolli ja rohkem mänguaega. Horvaatia koondise mängudes on mees tõestanud, et talenti ja potentsiaali on tal palju. Tema uus treener Carlos Pastor võib olla just see vajalik mees, kes Luka võimed täies mahus välja toob.

9. Vincent Gerard (Montpellier HB -> Paris Saint-Germain)

Gerard on juba legendaarselt Thierry Omeyerilt edukalt üle võtnud Prantsusmaa koondise esiväravavahi tiitli, nüüd on aeg tõestada, et ta suudab sama nädalast nädalasse maailma rikkaima klubi eest. Mees mängis suurt rolli Monpellier´i ootamatus Meistrite liiga tiitlivõidus aastal 2018. Tuleval hooajal on aga ootused ja pinged suuremad ning Vincent peab näitama, et on võimeline esinema nende all.

8. Vladimir Cupara (PGE Vive Kielce -> Telekom Vezprem)

Juba kolmas väravavaht tabeli esimeses pooles sai Poola klubis olla küll lühikest aega, kuid tegi seda edukalt, aidates Kielce eelmise aasta Meistrite liiga finaalturniirile. 25-aastane serblane saab palju energiat publikust ja Vezpremi fännide ees sellest puudust tulla ei tohiks. Ootused on aga mehe suhtes suured, sest ta asendab postide vahel Roland Miklerit.

7. Vuko Borozan (HC Vardar -> Telekom Vezprem)

Järjekordne lisa Ungari klubile ei jää ka selle tabeli viimaseks. Eelmine hooaeg lõppes mehele varajase lahkumisega Põhja-Makedoonia klubist ja seetõttu ei saanud montenegrolane nautida koos võistkonnaga Meistrite liiga võitu. Nüüd on vasaksisemise positsioonil pallival Borozanil palju tõestada ning Vezpremi staaridest kubisev koosseis peaks selleks andma väga hea võimaluse.

Järgmine nädal toome teieni ehfcl.com-i abiga tabeli ülemise otsa.

 

scroll to top